Genel Bilgiler

ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri Özeti Gönderimi İçin Son Tarih: 1 Eylül 2019
İndirimli Kayıt/ Konaklama İçin Son Tarih 2 Haziran 2019
Kredili Oturum Seçimi Son Tarih: 1 Kasım 2019

KONGRE DİLİ

Kongre resmi dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların sunumları ve bazı seçilmiş oturumlarda simultane çeviri yapılacaktır.

KONGRE E-POSTA

norokongre2019@flaptour.com.tr

KONGRE KATILIM VE KREDİLİ OTURUM SERTİFİKASI

Kongre katılım ve kredili oturum sertifikaları 19 Kasım 2019 tarihinden itibaren Flap Tour kayıt ve danışma masasından dağıtılacaktır.

İZİN BELGELERİ

Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek Kongre davet yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin 16 – 20 Kasım 2019 tarihleri süresince Kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.

TTB-STE PUANI

Kongremiz Türk Tabipleri Birliği tarafından “Sürekli Tıp Eğitimi(STE)” olarak kredilendirilmiştir. Kredilerinizi Türk Tabipleri Birliği web sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp seçebilirsiniz. TTB kartlarınızı kayıt masamızdan okutmayı unutmayınız.Kongre ayrıca EFNS (European Federation of Neurological Societies) tarafından da kredilendirilmektedir. Formlar salon girişlerinde görevliler tarafından dağıtılacaktır.

STAND ALANI

Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 18 Kasım 2019 tarihi itibarı ile 08:00 – 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. Stand alanları 21 Kasım 2019 tarihine kadar açık kalacaktır.

***Tüm katılımcıların akşam yemeklerini konaklama yaptıkları otelde almaları gerekmektedir. Tüm bilimsel aktiviteler Maritim Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.